ÚVOD SLUŽBY CENNÍK KONTAKT

Prečítajte si viac o našich službách

sofa

Tepovanie sedacích súprav

Hĺbkovým tepovaním sedacích súprav sa zlikvidujú škvrny, oživia sa pôvodné farby a príjemná vôňa jej dodá sviežosť. Hrubé a zaschnuté škvrny sa odstránia pomocou špeciálnej chémie. Najčastejšie sú to škvrny ako vlasový maz, pot, zvierací moč i škvrny od potravín a písacích potrieb. Doba schnutia je 6-10 hodín.

Tepovanie kobercov

Tepujeme prevažne všetky druhy kobercov. Hĺbkovým tepovaním zabezpečíme, že špina je vysatá od koreňa, nie iba povrchovo. Po použití vysokoúčinných čistiacich prostriedkov, je koberec zbavený rôznych zápachov, nečistôt a roztočov. Vlas koberca je regenerovaný, narovnaný späť do pôvodnej polohy. Obnovia sa jeho farby a príjemná vôňa mu dodá novú sviežosť. Čistená plocha schne 6-12hodín.

carpet
bed

Tepovanie matracov

Čistením matracov sa zbavíte prachu, roztočov, povrchovej špiny, zvyškov kože a mastnoty. Kvalita spánku sa zvýši, pričom znížite riziko vzniku astmy a iných zdravotných problémov. Doba schnutia je 4-8 hodín.

Tepovanie čalúneného nábytku

Čalúnený nábytok je často znečistený škvrnami od jedla a rôznych typov nápojov. Pomocou špeciálnej chémie sa odstránia hrubé, zaschnuté i mastné škvrny. Čalúnenie dostane nový nádych a oživia sa pôvodné farby. Čistená plocha schne 6-8hodín.

chair
dog

Dezodorácia

Silný zápach zo znečistených plôch nábytku, najmä od vašich domácich miláčikov, je možné zlikvidovať aplikáciou špeciálneho deodorantu. Ten efektívne zničí zápach po moči, výkaloch, zvratkách atď. Nábytok sa opäť zregeneruje a vráti sa mu sviežosť. Dezodoráciu je možné si objednať ako doplnkovú službu.

Prenájom stroja na tepovanie

Ponúkame možnosť prenajať si stroj na tepovanie na 8-24h. Môžete ho samostatne využiť na rôzne znečistené plochy. K dispozícií bude aj čistiaci prášok. Pri preberaní vám vysvetlíme dôležité informácie na ovládanie čistiacej techniky.

cleaner