Karcher


Tepovanie


vysavac karcher

Zbavíme Vás zažranej špiny, prachových častíc zo štruktúry koberca a nežiaducich pachov a roztočov.

  • Tepovanie a čistenie kobercov všetkých druhov
  • Tepovanie a čistenie sedačiek a sedacích súprav
  • Tepovanie a čistenie postelí, matracov, vankúšov
  • Tepovanie a čistenie stoličiek a kancelárskych kresiel
  • Tepovanie a čistenie kuchynských lavíc a taburetiek
  • Tepovanie a čistenie interiérov áut u vás doma alebo vo firme
  • Odsávanie vody z vytopených kobercov

Kvalita tepovania a čistenia

roztoc

Pracujeme so špičkovými tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher. Tepovače Kärcher svojou výkonnosťou a kvalitou zabezpečia hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov. Prepieranie je dosiahnuté až u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom. Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, farby sú obnovené, látka je prevoňaná sviežou citrónovou vôňou a je impregnovaná proti ďalšiemu znečisteniu.

Výhody hĺbkového tepovania a čistenia

hlbkove tepovanie

Výhodou takéhoto tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia. Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy.

Postup pri tepovaní a čistení

vysavac karcher

Čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher, ktorý rozpustí aj veľmi staré nečistoty a následne ho odsávame aj s nečistotami, tak že koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len jemne vlhký. Za cca. 3-9 hodín suchý. Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Pri nadmernom znečistení čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher a necháme ho pôsobiť. Potom opakovane z čisteného povrchu odsávame absorbovanú vodu spolu s nečistotami. Tento proces niekoľkonásobne opakujeme pokiaľ nedosiahneme požadovanú čistotu povrchu.

Tepovanie a čistenie aj v nočných hodinách

Koberce alebo čalúnený nábytok vieme vyčistiť rýchlo a kvalitne aj v neskorých večerných alebo nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu.

© 2011 www.clean4you.sk